Prodloužený víkend v listopadu

4 dny | 3 noci | polopenze

I měsíc listopad má v Náchodě své kouzlo a proto Vás zveme na víkend do Hotelu U Beránka. Přijeďte si k nám užít prodloužený víkend bez všedních starostí a odpoučinout si u nás před dlouhou zimou. Vyberte si pokoj dle svého přání a nechte nás, abychom se postarali o Vaše pohodlí.
Od nás není nikam daleko, příroda hned „za rohem“, můžete si zajet na nákupy do nedalekého příhraničního městečka Kudowa Zdrój nebo navštívit tamní vyhlášené lázně. I v ZOO Dvůr Králové je podzim krásný a cca 5 km od ZOO se můžete projít kolem přehrady Les Království v Bílé Třemešné, která je popisována „přehrada jako z pohádky“. U nás se prostě nudit nebudete, tak neváhejte a prodloužený víkend přijeďte strávit k nám, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

od 1 835 

Detail nabídky

Babí léto a podzim v Náchodě

3 dny | 2 noci | polopenze

Přestože léto už se je nenávratně pryč, okolí Náchoda stále nabízí mnoho možností na výlety a procházky po okolí. Přijeďte k nám zapomenout na všední starosti a užít si babí léto u nás. Nudit se rozhodně nebudete a my se postaráme o vaše pohodlí. Navštívit můžete známé lázně Kudowa Zdrój, v nedalekém polském příhraničním městečku (cca 3 km), bazén s mořskou vodou Vodní svět. Milovníci cyklistiky mohou projet okolí a kochat se krásami podzimu. Nabízíme i možnost pikniku – piknikový koš zapůjčíme a naplníme samými dobrotami. Proto neváhejte a dorazte k nám a o všechno ostatní se už postaráme my. Těšíme se na Vaši návštěvu.

od 1 590 

Detail nabídky

Jarní pobyt s relaxací v solné jeskyni

4 dny | 3 noci | polopenze

Přijeďte si zpestřit jaro k nám a nedostatek sluníčka můžete nahradit relaxací v solné jeskyni. Přímo v hotelu si navíc můžete objednat masáž, užít si pohodlí v nově upravených pokojích a zkrátit si tak dlouhé čekání na horké letní dny. V Hotelu U Beránka si odpočinete a nudit se určitě nebudete.

od 2 735 

Detail nabídky

Velikonoce v Hotelu U Beránka

3 dny | 2 noci | polopenze

Přijeďte strávit klidné Velikonoce v příjemném prostředí
Hotelu U Beránka, který se nachází přímo na náchodském náměstí. Náchod je též nazýván bránou do Kladského pomezí a jeho okolí nabízí mnoho možností k příjemným výletům nebo jen romantickým procházkám v probouzející se jarní přírodě. Ochutnáte naše speciální Velikonoční menu a my se postaráme o Vaše pohodlí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

od 1 990 

Detail nabídky

Romantický Valentýn v Hotelu U Beránka

5 dní | 6 nocí | polopenze

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, se kvapem blíží, tak proč nepřekvapit svůj protějšek něčím originálnějším, než je čokoláda nebo květina. Život je změna, tak neváhejte a přijeďte si užít Valentýna k nám.

od 3 790 

Detail nabídky

Pobytový balíček pro seniory

5 nocí | 6 dní | polopenze

Nabízíme odpočinkový pobyt pro hosty starší 55 let. Přijeďte si užít týden klidu v našem hotelu, nechte se hýčkat naším personálem a využijte výhody a bonusy, které jsme pro Vás připravili. Připraveno je pro Vás mnoho tipů na výlety po okolí.

od  4 490 Kč

Detail nabídky

Silvestr 2017 / 2018 v Hotelu U Beránka

4 noci | 3 dny | polopenze

Proč nestrávit poslední dny roku v klidu a bez starostí? Přijeďte k nám, zapomeňte na starosti všedních dnů, užijte si pohodu a oslavte příchod nového roku s námi, v secesním Hotelu U Beránka.

1.1.2018 si můžete užít tradiční slavnostní ohňostroj přímo na náchodském náměstí.

od  3 690 Kč

Detail nabídky

Pohodový víkend s Beránkem

2 noci | 3 dny | polopenze

Zveme Vás na víkend do příjemného prostředí secesního Hotelu U Beránka, kde se rádi postaráme o Vaše pohodlí a chvíle strávené u nás budou patřit k těm, na které budete rádi vzpomínat. Nově nabízíme možnost masáží přímo v našem hotelu dle platného ceníku.

od 1 790 Kč

Detail nabídky

Romantická noc v secesním apartmánu pro dva

1 noc | 2 dny | polopenze

Chybí Vám inspirace, čím potěšit Vaši drahou polovičku? Vytvoříme pro Vás ideální romantickou atmosféru v secesním apartmánu. Co pro to udělat? Stačí přijet k nám. Vše ostatní zařídíme za Vás.

od 1 995 Kč

Detail nabídky

Návrat do časů secese

2 noci | 3 dny | snídaně

Nevíte čím obdarovat své blízké? Buďte originální a věnujte jim příjemný a ničím nerušený pobyt ve stylovém secesním pokoji v Hotelu U Beránka. Okolí hotelu a města nabízí mnoho možností na výlety jak do přírody, tak po pamětihodnostech a památkách a náš personál se ochotně postará o jejich pohodlí.

od 2 590 Kč

Detail nabídky

Pohodový pobyt v Hotelu U Beránka

3 noci | 4 dny | polopenze

Přijeďte k nám zapomenout na stres a všední starosti. Secesní Hotel U Beránka Vám nabízí klidné prostředí, přestože ho najdete přímo na náchodském náměstí, kterému z výšky vévodí náchodský zámek Volný čas můžete trávit výlety po okolí, ale i jen tak relaxací a odpočinkem u nás. Nudit se rozhodně nebudete a my se postaráme o Vaše pohodlí, aby jste na pobyt u nás vzpomínali jen a jen v dobrém.

od 2 685 Kč

Detail nabídky

Odpočinkový pobyt s prohlídkou náchodského zámku

2 noci | 3 dny | polopenze

veme Vás do příjemného prostředí secesního Hotelu U Beránka, který najdete přímo na náchodském náměstí a kterému z výšky vévodí náchodský zámek, jehož prohlídku Vám v rámci pobytu nabízíme. Náchod je též nazýván bránou do Kladského pomezí a jeho okolí skýtá spoustu možností, jak využít volný čas. Prohlídku náchodského zámku můžete spojit s procházkou zámeckou alejí až na Vojenský hřbitov, navštívit oboru s muflony, daňky a jeleny, postát nad zámeckým příkopem, ve které se zabydleli medvědi Ludvík a Dáša, posedět v Piccolominské zahradě a tak trochu se vrátit do dob dávno minulých.

od 1 890 Kč

Detail nabídky

Spokojenost našich zákazníků

„Vynikající přátelská atmosféra, bylo cítit, že všichni dělají svou práci rádi a jejich pracovní kolektiv funguje. Kultivované vystupování a jednání, ochota vždy pomoci a vyjít vstříc. Prostředí, které Vás obklopuje skutečně dýchá tou krásnou dobou z časů „První republiky“ a tímto odkazem je tu vše prodchnuto. Bylo to jako cesta do časů dávno minulých – etika, slušnost a úcta tu má své nezastupitelné místo. Děkujeme, že právě v těchto dnech jsme měli možnost tohle zažít.“

ZDEŇKA MÍČOVÁ
Obchodní cesta

„Velká spokojenost, personál super ,vše bylo podle našich představ. Hotel všem doporučuji…“

DANA

„komfortně zařízený hotel, příjemný personál, výborná poloha hotelu v centru města“

LIPERT
Soukromá cesta

„Se službami hotelu jsem byla maximálně spokojená. Vysoce hodnotím ochotu a vstřícnost personálu. Celkově bylo prostředí v hotelu velmi příjemné.“

JIŘINA ŠUPKOVÁ
Soukromá cesta

Máte dotaz? Napište nám.

Napište nám! Velice se těšíme na Vaše dotazy.